• MOBİL UYGULAMAYA ÖZEL KARGO BEDAVA!
  • 500₺ VE ÜZERİ KARGO BEDAVA VE NET %30 İNDİRİM

Tatilde Kullanılabilecek Şort Çeşitleri

2022-06-09

Tatilde Kullanılabilecek Şort Çeşitleri

Yoğun ve zor bir kış mevsiminin ardından artık yaz en güzel hali ile tatilcileri karşılamaya başlamıştır. Ama tatilde kullanılabilecek kıyafetlere olan ilgi pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Hem şık hem de oldukça rahat olan şort modelleri yaz tatili için seçilebilecek en güzel giyim ürünlerinden biridir. Bu nedenle sizler de birbirinden güzel ve kullanışlı olan şortları kendiniz için tercih edebilirsiniz. Çok uzun yıllardan bu yana en çok tercih edilen şortlardan biri de kot şortlardır. Yani bu yılda da dolaplarınızda mutlaka kot şortlara yer vermeniz tavsiye edilmektedir. Bunun dışında kumaş şortlar, baskılı şortlar da mevcuttur. Yani dilediğiniz şekilde şort seçimi yaparak rahatınızı en iyi şekilde sağlayabilirsiniz. Tatilde kullanılabilecek şort çeşitleri ise daha çok rahat ve ferah tutan modellerden oluşmalıdır. Bu sayede deniz kenarında, havuz etrafında ve gece kulüplerinde her zaman karakteristik bir giyim stiline sahip olurken aynı zamanda da rahatınızı da sağlamış olacaksınız.

Önü Kapaklı Şortlar Nasıl Kombine Edilir?

Önü kapaklı şortlar bayanların en sevdiği giyim ürünlerinin başında gelmektedir. Bu tür modeller sayesinde spor bir görünüme kavuşurken aynı zamanda da klasik giyim modelini ortaya çıkarabilirsiniz. Yani hem spor görünmeyi seven kişiler hem de klasik giyimden hoşlanan kişiler rahatlıkla önü kapalı şort modellerini tercih edebilirler. Düz bir bluz ile gömleklerle veya en sevdiğiniz diğer üst giyim çeşitleri ile kombinasyonlarınızı rahatlıkla oluşturma özgürlüğüne sahip olacaksınız. Önü kapaklı şort modellerinin ön kısımları oldukça hareketli olduğundan dolayı, üst giyim için sade modeller tercih edebilirsiniz. Ayrıca spor ayakkabılar veya babet gibi ayakkabılar ile de rahatlıkla kullanılabilir. Yaz tatilinde kullanılabilecek şort çeşitleri arasında en sevilen modellerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

En Trend Kot Şort Modelleri

Her yıl bayalar için farklı giyim ürünleri trend halini almaktadır. Ama özellikle yaz aylarında en sevilen giyim parçalarından biri kesinlikle kot şortlar olarak bilinir. Bu tür ürünlerin kombini kolay ve yaz sıcağında çok daha rahat etmenizi sağladığı için mutlaka yanınızda olması gereken giyim parçalarından biridir. Bu yıl yüksek bel detaylı riklalı kot şortlar bayanların gözdesi olmuştur. Deniz kenarında, yemeklerde ve gezmek için oldukça uygun olan modellerden biridir. Bu nedenle kesinlikle genç bayanların dolaplarında mutlaka olması gereken modellerin başında gelmektedir. Üstelik rengarenk olması nedeni ile de dilediğiniz renk aralığında tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Tüm bu modellerin yanı sıra çiçek detaylı şort modelleri, yırtmaçlı şort modelleri, astarlı şort modelleri ve dokuma şort modelleri de tatilde kullanılabilecek şort çeşitleri arasında yer almaktadır. Sizler de kendi giyim tarzınıza en uygun olan şort modelini seçip, tatilinizi daha rahat ve daha şık bir şekilde geçirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Tatilde Kullanılabilecek Şort Çeşitleri