• 14 Haziran Cuma gününden itibaren verilen tüm siparişler 24 Haziran Pazartesi günü kargoya verilecektir..
  • MOBİL UYGULAMAYA ÖZEL KARGO BEDAVA! 500₺ VE ÜZERİ KARGO BEDAVA VE NET %30 İNDİRİM

Hakkımızda

 

Vaggon’dan mesajınız var.

Kimiz, kim değiliz?

Modanın, tekrar edilen stil odaklı değerlerindense hakkımızda çok şey söyleyen güçlü bir iletişim aracı olduğunu bilenlerdeniz. Ürünü değil, etkiyi satan genç, hevesli ve sınırsız motivasyon ile değer yaratan İstanbul merkezli bir ekibiz.

İşimize olan tutkumuzu kalıplara ve süslü terminolojilere sığdırmakta pek de iyi değiliz.

Neden mi böyleyiz?

Modanın mutlulukla doğrudan bir ilgisi olmalı, biliyoruz.

Yola çıkarken dünyada ki tüm güzellik algılarını karşımıza alıp onlarla bir anlaşma yaptık. Tabularla vedalaşalım dedik ve gerçeklik, doğallık, sürdürebilirlik ilkeleri üzerinde uzlaştık. Daha sonra evrimsel sürece sorduk. İnsan neden giyinir? diye.

Temelde ortak duygu ve motivasyonlara sahip olduğumuz için giyinmenin önemini anladık.

Değişim yaratmalıydık.

Yolculuğumuzda ailemize katılan herkesin ve tüm zevklerin bütünsel faydası için çalışan dinamik bir ekip kurarak işe koyulduk. Tüketim hızınıza yetişebilmeyi değil, sizinle aynı deneyime eşlik edebilme ilkesiyle ilerlemeyi ihmal etmedik. “Mesaj ver, iyi hisset ve gülümse” diyerek ortaya çıkan özgüvenin mıknatıs etkisine “Vaggon etkisi” dedik.

Herkesin farklı bir hikayesi, bir de o hikâyelerin peşinde olanlar var. Biz hikâyenin peşinde olanlardanız. Türlü sebeplerden giyinmeye cesaret edemediğiniz her ne varsa yanılgıdan ibaret olduğunu anladığınızda ortak paydada buluşacağız. Peki harekete geçmek için en doğru zaman şu an değil de ne zaman?

Kendinizi ifade etme şeklinizi yeniden oluşturmak için değil; bugünle uyumlu, yeni hikayelerinizi yazmak ve Vaggon etkisine katılmanız için en seçkin parçaları bu platformda bir araya getirdik.

Geniş ürün yelpazemiz sayesinde herkesin kendini yansıtabileceği bir alan yaratarak, modaya dair tüm sıkıcı alışkanlıkları ve ritüelleri bir şölene dönüştürdük.

Biraz da sizden bahsedelim.

Kimsiniz, kim değilsiniz?

Kendiniz için söyleyecekleriniz bitmediyse doğru Vaggon’dasınız.