• 14 Haziran Cuma gününden itibaren verilen tüm siparişler 24 Haziran Pazartesi günü kargoya verilecektir..
  • MOBİL UYGULAMAYA ÖZEL KARGO BEDAVA! 500₺ VE ÜZERİ KARGO BEDAVA VE NET %30 İNDİRİM

BİKİNİ

Kadınların severek kullandığı plaj giysilerinden birisi olan bikiniler, farklı tarzlara, beğenilere uyum sağlamaktadır. Sizler plaj giysileri arasından seçim yapmak istediğiniz zaman birden çok kumaş türünün üretimde kullanıldığını da görebilirsiniz. Ek olarak farklı tasarımlar barındıran bikini modelleri ile zevklerinizi çok net bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Giderek değişiklik gösteren moda trendleri içerisinde zamansız parçalarla karşılaşabilir, sezonun en favori bikini modelleri arasından da seçim yapabilirsiniz. Klasik bikini modellerini sevenler için pek çok tasarıma yer verilmektedir. Sizler aradığınız gibi klasik ve şık bikinileri farklı renk ve desen seçenekleriyle satın alabilirsiniz. 
Havuzda, denizde yüzmek için giyeceğiniz bikini modellerini daha özgün tasarımlarla bulmanız mümkündür. Yaz tatillerinde bikini giyerken kullanım amaçlarınıza bağlı olarak farklı seçimler de yapabilirsiniz.

Sporcu giyimde de kullanılmakta olan bikiniler, hareket kolaylığı sağlamasından ötürü sıkça tercih edilmektedir. Tatil boyunca konforla iç içe olmak, rahatlıktan ödün vermemek için bikini giyebilirsiniz.

Bikini modelleri tasarımlarının yanı sıra farklı vücut tiplerine de uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Tanga bikini, yüksek bel bikini gibi seçeneklerin olduğunu görebilirsiniz. Bikini takımı modelleri aynı renk iki parçadan oluşabileceği gibi farklı renk seçenekleri, farklı desenler ve buna benzer pek çok tasarımdan oluşmaktadır. Kişilerin tarzına, beden ölçülerine ve yaşına göre farklı seçeneklerin bulunduğunu görebilirsiniz. 

Bikini Modelleri 

Yaz sıcaklarında denizin keyfini sürmek isteyenler, giyim ürünlerinde ilk tercihi bikinilerden yana yapmaktadır. Bikiniler ise renkli ve desenli olacak şekilde pek çok tasarımla karşınıza çıkmaktadır. Modaya uygun modeller içerisinden seçim yapmak istiyorsanız farklı, dikkat çekici tasarımların var olduğunu görebilirsiniz.

Genel olarak birbiri ile uyumlu iki parçadan oluşan bikini modelleri straplez bikini, askılı bikini şeklindedir. İpli bikini modelleri tek omuz, boyundan bağlamalı, sırttan bağlamalı olacak şekilde çeşitlendirilmektedir. Sizler de tüm bu model seçenekleri arasından seçim yaparken bazı detayları dikkate almalısınız. Öncelikli olarak bedensel farklılıkları göz önünde tutabilir, size en çok yakışacak olan bikini modelini seçebilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse kalçalarınızın görünümünden hoşlanmıyorsanız etekli bikini modellerini tercih edebilirsiniz. Göğüslerinizin küçük olduğunu düşünüyorsanız olduğundan daha büyük görünmesini sağlayan bikini takımlarını seçebilirsiniz.

Renk seçenekleri arasında da farklı birçok seçeneğin olduğunu görebilirsiniz. Beyaz, siyah bikini takımlarının yanı sıra canlı renk seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. 

Bikini Modelleri ve Fiyatları 

Uzun yıllardan bu yana plaj giyimde öne çıkan bikini çeşitleri farklı tasarımları, üretim kalitesi gibi detaylarla birbirinden ayrılmaktadır. Bikini modelleri arasında seçim yapmak istediğiniz zaman fiyatlandırma da önemli olan noktalar içerisindedir. Sizler bikini satın almak için farklı fiyat aralıklarıyla karşılaşabilirsiniz.

Çünkü fiyatlar bikini kumaşına, kalitesine, modeline göre değişiklik göstermektedir. Tüm bu detayların yanı sıra bikiniler fiyatlandırma açısından da her bütçeye uyum sağlayabilmektedir. Sizler, geniş bir fiyat aralığı ile sunulan bikini modellerini inceleyebilir, hayal ettiğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.