• 14 Haziran Cuma gününden itibaren verilen tüm siparişler 24 Haziran Pazartesi günü kargoya verilecektir..
  • MOBİL UYGULAMAYA ÖZEL KARGO BEDAVA! 500₺ VE ÜZERİ KARGO BEDAVA VE NET %30 İNDİRİM

MAYO

Plaj giysilerinin arasında en çok sevilenlerden birisi mayo olarak bilinmektedir. Geçmiş dönemde olduğu gibi günümüzde de favoriler arasında yer alan mayolar, birçok açıdan öne çıkmaktadır. Kullanımının kolay olması, konfor sunması gibi nedenlere ek olarak mayo modellerinde geniş bir yelpazeye yer verilmektedir.

Böylece kadınlar, mayo modelleri içerisinde seçim yapmak zormuş gibi dursa da kolayca beğendiği mayoyu bulabilmektedir. Sizler farklı tasarımlar arasından sizin için en uygun olanı zorlanmadan bulabilirsiniz.

Mayoları tasarımlarının yanı sıra barındırdığı ürün özelliklerini inceleyerek de satın alabilirsiniz. Tüm bu detaylarla birlikte kendi zevkinize, kullanım önceliklerinize göre seçim yapabilirsiniz. 
Kadın mayo modelleri vücudu saran, vücut şeklinizi alan bir plaj kıyafetidir. Denize girerken dahi şık görünmek isteyenlerin beklentilerine uyum sağlamaktadır.

Kadın mayo seçeneklerini incelediğiniz zaman farklı tarzlara, beğenilere hitap eden modellerin bulunduğunu da görebilirsiniz. Farklı vücut tiplerine uygun olarak tasarlanan mayolar içerisinde sizin için uygun pek çok model de bulmanız mümkündür. 

Mayo Modelleri 

Mayo modelleri denildiği zaman akla standart vücudu saran, düz mayolar gelmektedir. Ancak mayolar kumaşına, tasarımına, rengine göre farklı modellerden oluşmaktadır. Detaylandırmak gerekirse kadınların severek kullandığı seçenekler arasında şortlu mayo modelleri yer almaktadır. Şortlu mayolar, alt kısmı şort şekilde üretilen modellerdir.

Aynı zamanda etekli mayolar da sevilerek kullanılmaya devam edilmektedir. Pek çok kadının tercihi olan tasarımlar içerisinde çeşitli renk ve desenlerle de karşılaşmanız mümkün olmaktadır.

Daha klasik modellerden hoşlanıyorsanız tercihlerinizi slip mayo modellerinden yana da kullanabilirsiniz. 
Tasarımına göre değişiklik gösteren, elbise mayo gibi seçeneklerin bulunduğu bu geniş yelpaze içerisinde seçim yaparken bazı detaylara dikkat etmeniz gerektiğini de unutmamalısınız.

Mayonuzu vücut tipinize, tarzınıza, yaşınıza göre seçebilirsiniz. Böylece plaj ortamında da kendiniz gibi görünmekten ödün vermemiş olabilirsiniz.

Detaylı olarak incelediğiniz zaman ise yeni sezonda sevilerek kullanılan modelleri de bulabilirsiniz. Mayokini bunlardan birisidir.

Şık ve zarif bir görünüm sağlayan mayokini, bikini ve mayo birleşimi bir tasarıma sahiptir. Tek parça mayolardan hoşlanmayanlar için de tankini öne çıkan seçeneklerden birisidir. 

Mayo Modelleri ve Fiyatları

Mayo modelleri kişisel tercihlere, beğenilere göre çeşitlendirildiği gibi kalite, dayanıklılık, kullanışlı olması gibi detaylarla da ayrılmaktadır.

Sizler mayo seçimlerinizi zarif, zayıf gösteren mayo modelleri arasından da yapabilirsiniz. Tüm bunların sonucunda gardırobunuzda, yaz aylarınıza eşlik edecek, severek giyebileceğiniz mayolar eklemiş olabilirsiniz.

Mayo modelleri için seçim yapmak istediğiniz zaman karşılaşabileceğiniz tasarımlar, fiyatlandırma noktasında da değişiklik göstermektedir. Sizler seçim yapmak istediğiniz zaman uygun fiyat ayrıcalıklarıyla bir araya gelebilirsiniz.

Çünkü mayolar, üretimde kullanılan kumaş türü, kalitesi, tasarımı ile fiyatlandırılmaktadır. Genel olarak incelendiğinde ise her bütçeye hitap eden mayolar bulunmaktadır.

Bu sayede bütçenizi aşma zorunluluğu olmadan, tatilde, plajda iyi bir görünüme sahip olabilir, mayonuzu giyerek denizin keyfini çıkarabilirsiniz.