• MOBİL UYGULAMAYA ÖZEL KARGO BEDAVA!
  • 500₺ VE ÜZERİ KARGO BEDAVA VE NET %30 İNDİRİM

PAREO

Tatil döneminin başlamasıyla pek çok kişi plajlarda şıklığını konuşturmaktadır. Kadınların severek kullandığı pareo da kurtarıcı parçalardan biri olarak değerlendirilmektedir. Geçmiş zamanlarda olduğu gibi günümüzde de sevilerek kullanılan pareo, modern ve konforlu bir seçenektir.

Sunmuş olduğu konforun yanı sıra kadınların elbiseleriyle ıslak alanlara gitmesine engel olmaktadır. Plaj aksesuarları kategorisinde yer almakta olan pareo, şimdilerde farklı pek çok tasarıma sahiptir. Detaylı olarak incelediğiniz zaman hemen her tarza, beğeniye hitap edecek modellerin var olduğunu görebilirsiniz.

Pareo kombininizle plajda zaman geçirebileceğiniz gibi çeşitli etkinliklere ve partilere de katılım sağlayabilirsiniz. Çünkü pareo kullandığınız zaman üstünüzü değiştirmenize gerek kalmaz. İnce bir yapısının olması, kolay bir şekilde kurulmasını mümkün hale getirmektedir. Gün içerisinde daha ferah tutmasıyla da öne çıkmaktadır. 
Farklı pek çok modeli bulunan pareo, farklı uzunluklarla da satışa sunulmaktadır. Sizler kendi ihtiyaç ve beklentilerinize uygun olacak şekilde en iyi seçimi yapabilirsiniz.

Direkt olarak güneşten korunmanızı sağlayan tatil giyim ürünlerinden biri ile gün boyunca üstünüzde hiçbir şey yokmuş gibi hissedebilirsiniz.

Diğer yandan pareo seçimleri sırasında dikkat etmeniz gereken detaylar olduğunu unutmamalısınız. Kombinizi tamamlayacak modelleri, vücut hatlarınıza uygun bir şekilde satın alırken, yazlık ve ince kumaşlara sahip olduğundan emin olmalısınız. Böylece rahatlıkla giyebilir, plaj kadın giyimde aradığınız şıklıkla buluşabilirsiniz. 

Pareo Modelleri 

Pareo modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Kullanım amacına uygun şekilde tasarlanmasının yanı sıra farklı modelleri bulunmaktadır. Nefes alan yapısı, kolay kuruması gibi özellikleri bulunan pareo rahat bir kalıpla tasarlanmaktadır.

Kumaş yapısının rahat olması da kadınları sıkmayan, salaş bir görünüm elde etmeyi sağlamaktadır. Modelleri incelediğiniz zaman pareo etek modellerinin var olduğunu görebilirsiniz mayo ve bikini üzerine kullanabileceğiniz etek pareo çeşitleri, etek giymişsiniz hissiyatı oluşturmaktadır. Belden bağlamalı olması sayesinde ise kolayca çıkarılıp giyilebilmektedir. 

Pareo modelleri içerisinde elbiselere de yer verilmektedir. Farklı bağlama tarzlarına sahip olan pareo elbiseleri tasarımı, genişliği ve renkleriyle çeşitlendirilmektedir. Sizler dilerseniz kısa dilerseniz de uzun pareo modelleri içerisinden seçim yapabilirsiniz.

Kumaş ve tasarım detaylarının yanında renk ve desen çeşitliliğinin de bir hayli fazla olduğunu görebilirsiniz. Klasik seçeneklerden olan siyah pareo modellerine ek olarak daha canlı renk seçeneklerinin de tercih edebilirsiniz. Böylece yaz aylarının enerjisine uyum sağlayabilir, daha dinamik bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Pareo Modelleri ve Fiyatları 

Pareo modelleri çeşitlilik gösterirken fiyatlarının da birbirinden farklı olduğu bilinmektedir. Fiyatların değişiklik göstermesi ise kumaş kalitesine, tasarımlara, modellere bağlıdır. Etek model pareo ile elbise pareo modelleri farklı kategorilerde fiyatlandırılmaktadır. Bu noktada karşınıza çıkacak olan fiyat aralığı ise farklı bütçelere uyum sağlayabilecek şekildedir.

Böylece bütçenizi aşmak zorunda kalmadan, uygun fiyat fırsatlarından yararlanarak tatil valiziniz için gerekli olan pareo modelleri arasından beğendiklerinizi satın alabilirsiniz.