• 14 Haziran Cuma gününden itibaren verilen tüm siparişler 24 Haziran Pazartesi günü kargoya verilecektir..
  • MOBİL UYGULAMAYA ÖZEL KARGO BEDAVA! 500₺ VE ÜZERİ KARGO BEDAVA VE NET %30 İNDİRİM

ÇANTA

Çanta, bir yere gideceğiniz zaman ihtiyacınız olan, yanınızda götürmek isteyeceğiniz şeyleri koyabileceğiniz bir araç olarak tanımlanmaktadır. Kombinlerinde önemli bir rol üstlenen çantalar, kadın giyimde önemli bir rol üstlenmektedir. Anahtar, cep telefonu, cüzdan, parfüm ve peçete ve diğer malzemeleri taşımak için kullanılmaktadır. Bunlara ek olarak çantalar artık büyük oranda şık görünmek, kombinleri en iyi şekilde tamamlamak amacıyla tercih edilmektedir. Moda dünyasında ön planda tutulan çanta çeşitleri, kendi tarzınızı en iyi şekilde yansıtmanız konusunda da bir hayli etkilidir.

İçine koyacağınız eşyaları taşımanızı kolaylaştıran çantaların farklı model ve tasarımlarının bulunduğunu görebilirsiniz. 
Çantalar farklı tarzlarla üretilirken boyutu, yapısı da değişiklik göstermektedir. Sizler kullanım alanlarınıza uygun olacak şekilde kombininizi destekleyecek bir çanta seçimi yapabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz çanta seçeneklerini mevsim şartlarına, katılacağınız ortama ve kombininize göre de tercih edebilirsiniz. Bu noktada özel günlere, gündelik hayata uygun birçok çantayla karşılaşabilirsiniz.

Diğer yandan yaz aylarında severek kullanabileceğiniz pek çok çanta modelini inceleyebilirsiniz. Çantalar işlevselliğinin yanı sıra estetik görünümleriyle de dikkat çekmektedir. Gardırobunuza eklemiş olduğunuz modeller ile tarzınızı net bir şekilde yansıtabilir, kombinlerinizi en iyi şekilde tamamladığınızdan da emin olabilirsiniz. Şık çanta tasarımlarının yanı sıra spor kombinlerde kullanabileceğiniz pek çok çanta modeline yer verilmektedir. 

Çanta Modelleri 

Çanta modellerini yakından incelediğiniz zaman kullanım amaçlarına, üretiminde kullanılan malzemelere, şekillerine göre farklı gruplara ayrıldıklarını görebilirsiniz. Çantaların işlevselliği, büyüklüğü de var olan değişkenlikler içerisinde yer almaktadır. Günlük kullanım için uygun olan modellerin yanı sıra şık bir davette kullanabileceğiniz çantalar da öne çıkmaktadır. Tüm bu detayların yanında çantalar yazlık kombinlerde, tatillerde kullanmak üzere de öne çıkmaya devam etmektedir.

Pek çok kadın yazlık kombinlerini, yaza daha çok hitap eden yazlık çanta modelleriyle buluşturmayı amaçlamaktadır. Yazlık çantalar arasında hasır çanta, örgü çanta gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Örgülü çantaları örgü şekline, büyüklüğüne göre seçebilirsiniz. Aynı zamanda bohem çanta modelleri ile daha özgün ve hareketli bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Çanta Modelleri ve Fiyatları 

Çanta modellerini incelediğiniz zaman yazlık, plaj çantası modellerinin yanı sıra pek çok seçenek bulunmaktadır. El yapımı çanta tasarımları da sevilerek kullanılmaktadır. Sizler de gardırobunuzda bulunmasını istediğiniz, farklı kombinlerinizle rahatlıkla kullanabileceğiniz çantalar arasından seçim yapabilirsiniz. Bu noktada öne çıkan çanta modellerini tarzına, tasarımına, büyüklüğüne ve rengine göre seçebilirsiniz.

Çanta modelleri ve fiyatlarını incelediğiniz zaman ise farklı fiyat aralıklarının bulunduğunu görebilirsiniz. Çantaların özelliklerine göre değişkenlik gösteren fiyatlar, birden fazla detaya göre artıp azalmaktadır. Genel olarak bakıldığı zaman ise yazlık çanta modelleri farklı tarzlara hitap edip farklı bütçelere de uyum sağlamaktadır.

Bu sayede severek kullanabileceğiniz çantaları uygun fiyatlandırmalarla satın alabilirsiniz. Bütçenizi aşmanıza gerek kalmadan kombinlerinizi tamamlayabilir, şıklığınızı ön plana çıkarabilirsiniz.