• 14 Haziran Cuma gününden itibaren verilen tüm siparişler 24 Haziran Pazartesi günü kargoya verilecektir..
  • MOBİL UYGULAMAYA ÖZEL KARGO BEDAVA! 500₺ VE ÜZERİ KARGO BEDAVA VE NET %30 İNDİRİM

ŞAPKA

Kombinlerin olduğundan daha iyi görünmesi için sıklıkla kullanılan aksesuarlar arasında şapkalar yer almaktadır. Şapkalar sevilerek kullanılmasının yanı sıra giyimine özen gösterenler için olmazsa olmazlardan birisidir.

Farklı pek çok kombinde kullanılabilirken standart giyim ürünleriyle de doğrudan uyum yakalamaktadır. Sizler de şapka takmak istediğiniz zaman farklı modeller ve renklerle bir araya gelebilirsiniz.

Kendi stilinize uygun, işlevsel seçenekler arasından seçim yapmanız da mümkündür. Spor giyimden hoşlananlar için daha sportif şapka modelleri sunulmaktadır.

Daha klasik giyimden yana olan kombinler yapıyorsanız, seçimlerinizi klasik tarza uygun şapka modellerinden yana kullanabilirsiniz. Bu durum tamamen modaya bakış açınıza, nasıl görünmek istediğinize göre değişiklik göstermektedir. 
Mevsim durumlarına göre çeşitlendirilen şapkalar soğuk havalardan korunmak için kullanıldığı gibi sıcak havalardan etkilenmemek için de tercih edilmektedir.

Pek çok kişi sıcak bölgelerde gözünü güneşten korumak amacıyla da şapka takmaktadır. Genel olarak bakıldığında tatil bavullarının en önemli parçalarından birisi de şapkalardır.

Farklı şapka modelleri geniş kitlelere hitap ederken sizler de severek kullanabileceğiniz modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Böylece gün boyunca şık ve modern bir görünüme sahip olabilir, konforla bir araya gelebilirsiniz. 

Şapka Modelleri 

Kombinler için tamamlayıcı parçalardan biri olan şapka modelleri geçmişte olduğu gibi günümüzde de yoğun bir talep görmektedir. Farklı tarzlara sahip olan kişilerin ortak noktası olan şapkalar farklı tasarımlarla üretilmektedir.

Sizler yazlık şapka seçmek istediğiniz zaman da tüm bu farklılıklara uygun olacak şekilde seçim yapabilirsiniz. Plaj şapkası satın alacağınız zaman şık ve kaliteli modellerle bir araya gelebilirsiniz.

Ek olarak giyim tarzınıza, bikini ve mayo modellerinize göre de farklı modelleri inceleyebilirsiniz. Son dönemlerde pek çok kişinin severek kullandığı hasır şapka seçenekleri, tasarımları ile göz doldurmaktadır.

Vizör şapka modelleri, uzun siperi sayesinde güneşten etkilenmenizi en aza indirmektedir. Plaj şapkası için bu şekilde daha pek çok seçenek sıralamak mümkündür. Çünkü günlük şapka seçenekleri, kişilerin ihtiyaçlarına, beğenilerine ve kombinlerine uygun olarak farklı şekillerde üretilmeye devam edilmektedir. 

Şapka Modelleri ve Fiyatları 

Kadın giyimde önemli bir role sahip olan şapkaları, tarzınıza, kombinlerinize göre seçebilirsiniz. Birden fazla modeli bulunan şapkalar, farklı tarzlara uyum sağlayabilmektedir. Spor bir kullanım için uygun olan şapka modellerini incelediğiniz zaman çok daha şık ve ilgi çekici bir görünüm elde edebilmeniz mümkündür.

Şapka modellerindeki detaylara ek olarak fiyatlandırmaların da farklılık gösterdiği bilinmektedir. Şapka kategorisinin oldukça geniş bir yelpazeden oluşması, fiyatlarda da geniş bir aralığın bulunmasına neden olmaktadır.

Şapkanın üretiminde kullanılan malzeme, tasarım, ek olarak kullanılan malzemeler fiyatları artıp azaltmaktadır. Bu aşamada severek kullanacağınız şapka modelleri için uygun fiyat aralıklarıyla da buluşabilirsiniz.

Örgü şapka gibi sevilerek kullanılan seçenekler, bütçenizi aşmadan satın alabileceğiniz modellerden oluşmaktadır. Böylece uygun fiyatlarla, kombinlerinizi öne çıkarak aksesuarlara sahip olabilirsiniz.