• MOBİL UYGULAMAYA ÖZEL KARGO BEDAVA!
  • 500₺ VE ÜZERİ KARGO BEDAVA VE NET %30 İNDİRİM

Bahar Mevsiminin Kurtarıcısı Trençkot

Bahar aylarının vazgeçilmezi olan trençkotlar, ince yapısı ile serin havalarda giyilmeye uygun şekilde tasarlanır. Birçok farklı modeliyle son trendlere uygun şekilde üretilen ürün, çeşitli renk ve desen seçenekleri ile öne çıkar. Rahat kesim modelleriyle bu ürün birçok kombin ile uyum sağlar. Yağmur ve rüzgar gibi hava olaylarından koruyabilen yapısı ile tercih edilen trençkot modelleri, hem kadın hem de erkekler tarafından ilgi görür.

Genellikle pamuk ve polyester karışımı kumaşlardan üretilen trençkotlar, şık bir görünüme sahiptir. Modaya uygun renkler ile üretilen bu ürün, her yıl en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Trençkot Modelleri

Çoğunlukla kalça veya diz altı boyda olacak şekilde üretilen bu parça birçok farklı modelde tasarlanır. En sık tercih edilen trençkot modelleri şunlardır:

  • Kemerli: Kadife, pamuk ve polyester gibi kumaşlardan üretilen kemerli trençkot modelleri, hem şık hem de sportif görünümü ile öne çıkar. Rahat kalıbı ile mevsimsel kullanmaya uygunluk sağlar.
  • Cepli: Yan kısımlarında bulunan cep detaylarıyla öne çıkan cepli trençkot kadın modeli, farklı renklerdeki seçenekleri ile tasarlanır. Konforlu kullanımı sayesinde tercih edilen bu model, avantajlı bir kullanım sunar.
  • Astarlı: İç kısmında bulunan astarı sayesinde soğuk günlerde vücudu korur. Sağlam yapısı ile uzun ömürlü olan bu model, farklı kumaşlardaki tasarımları ile öne çıkar.
  • Kuşaklı: Kemerli tasarımı ile bu model ister kuşaklı ister kuşaksız rahatlıkla kullanılabilir. Bej, siyah ve kahve gibi renkleri ile tasarlanan bu model ekstra rahat kalıba sahiptir.
  • Oversize: Geniş kesime sahip olması ile rahat bir yapıda olan oversize trençkot modelleri, sportif bir görünüme sahip olması ile tercih edilir.
  • Rüzgarlık detaylı: Yaka kısmında bulunan rüzgarlık detayı ile mevsimsel kullanıma uygun olan bu tasarım, kadife trençkot modellerinde sıklıkla kullanılır.

Herkesin zevkine hitap edecek şekilde tasarlanan trençkotlar, onlarca çeşidi ile müşterilere sunulur.

Trençkot Fiyatları

Trençkotlar farklı çeşitleri ve renkleri ile modaya uygun şekilde üretilir. Birbirinden değişik modellere sahip olması ile her bir modelin farklı fiyatlara sahip olduğunu söylemek de mümkündür. Hem spor hem de şık kombinlere uyum sağlayan kadın trençkot modelleri, zaman zaman yapılan indirimlerle uygun fiyatlar üzerinden müşterilere sunulur. Sizler de uygun trençkot fiyatları için bu kategoriye göz atabilirsiniz.