• MOBİL UYGULAMAYA ÖZEL KARGO BEDAVA!
  • 500₺ VE ÜZERİ KARGO BEDAVA VE NET %30 İNDİRİM

Her Dönemin Gözdesi Jeanler

Jean modelleri modası hiç geçmeyen, her dönemin gözdesi olmayı başarmış parçalardır. Her zevke ve tarza hitap eden, kullanıldığı aksesuar ve ayakkabılar ile bütünleşen jean modelleri kadın ve erkekler için her zaman özel olmaya devam ediyor. Kot modelleri beğenilere ve moda akımlarına göre zamanla çeşitlilik gösterebiliyor.

Birlikte kullanıldıkları kombinlerde de şık ve estetik görünüm sunuyorlar. Jean ister spor ister klasik ürünlerle kullanılsın her durumda kalpleri fethediyor. Yeni modeller ile birlikte her dönem sevilen çeşitler de mevcut.

Mom jean bunların başında gelen kot modellerinden biri ve crop bluzlerle harika bir kombin oluşturuyor. Özellikle likralı mom jean çeşitleri oldukça ilgi görüyor. Bu stilin son dönemlere damga vurmuş olmasında genç moda severlerin katkısı ise son derece fazla. Mom jean pantolon daha uzun yıllar tercih edilecek modeller arasında olacağını kullanım kolaylığı ve tarzıyla kanıtlamış durumda.

Jean Modelleri Bayan Giyimin En Sevilen Ürünleri Arasında

Uzun yıllara dayanan geçmişiyle kot modelleri bayan giyimin en sevilen ürünleri arasında yerini korumaya devam ediyor. Ceket, tişört, gömlek gibi ana giyim çeşitleriyle harika stiller oluşturmak mümkün. Bu konuda tek yapılması gereken kendinize yakışan kot stilini belirlemek ve sonra hangi kombini seçeceğinize karar vermek.

Kot modelleri kadın giyimin en gözde ürünlerinden olduğu için her geçen dönem yeni tasarımları yanına eklemeye devam ediyor. Skinny jean bunlardan biri ve vücudu saran yapısı estetik ve şık bir görünüm kazandırıyor. Dar jean modellerinin fazlaca tercih edilmesinde, üst giyim ürünlerinde uzun ve kısa tasarım kıyafetlerin sayısının artması önemli bir etken.

Jean Fiyatları

Kot fiyatları belirlenirken marka kalitesi ve imalat aşamalarında kullanılan kumaş yapısı dikkate alınıyor. Siyah jean modelleri siyah renk kumaş veya tekstil boyaları ile üretilmektedir. Bu durum çok fazla ek işlem uygulanmasına gerek bırakmaz. Ancak bazı kotlar yakma, yumuşatma ve kesim gibi aşamalar sonrası kullanıma hazır olmaktadır. Örneğin, paça yırtmaçlı jean tasarımlarında paçaya uygulanacak işlemler ve eklenecek aksesuarlar fiyatı belirleyici olacaktır.

Kot modellerinde çok fazla renk seçeneği olmasa da beyaz, mavi ve siyah kot sevilen renkler arasında yer alan ve en çok tercih edilen çeşitlerdir. Sevilen renkleri, dar kot pantolon kadın ürünlerini, özel kesimli ve aksesuarlı tüm modelleri kategorilerimizde bulabilirsiniz.