• MOBİL UYGULAMAYA ÖZEL KARGO BEDAVA!
  • 500₺ VE ÜZERİ KARGO BEDAVA VE NET %30 İNDİRİM

PANTOLON

En popüler alt giyim parçalarından olan pantolon, farklı modelleri ve rahat yapısı ile öne çıkar. Birçok değişik kombine uyum sağlayacak şekilde üretilen pantolonlar, desen ve renk olarak oldukça çeşitli modellere sahiptir. Hem kaliteli yapıları hem de modaya uygun tasarımları ile pantolonlar beli lastikli, düğmeli ya da kemerli pantolon olacak şekilde öne çıkmaktadır.

Kadın pantolon modelleri herkesin zevkine hitap edecek şekilde tasarlanır. Modern ya da sportif fark etmeksizin birçok tarza uygun pantolon modeli bulunur. Düz ya da farklı renklerin harmanlanması ile üretilen pantolon modelleri, her mevsim rahatlıkla tercih edilebilir.

Pantolon Modelleri

Pantolon modelleri kadın ve erkekler için farklı tasarımları ile üretilir.

İspanyol Paça Pantolon

İspanyol paça kadın pantolon modelleri farklı tasarımlarıyla öne çıkmaktadır. Scuba ya da kot kumaştan tasarlanan ispanyol paça kadın pantolon modelleri ise geçmişten bugüne modası geçmeyen ürünlerdir. Yüksek bel kumaşı ile rahat bir kullanım sağlayan bu pantolon modeli, bayan pantolon modelleri arasından sıklıkla tercih edilir.

Havuç Pantolon

Farklı renklere sahip modelleri ile tercih edilen havuç pantolon üretiminde çoğunlukla aerobin pantolon kumaşı kullanılır. Rahat bir kalıba sahip olması sayesinde günlük kullanıma uygundur. Lastikli bel özelliği sayesinde kolay giyilip çıkarılabilir özelliktedir. Ayrıca desenli pantolon modelleri arasında bu kesim ürünler oldukça popülerdir.

Yırtmaçlı Pantolon

Bilek ya da yan kısmında bulunan yırtmacı ile şık bir görünüm sağlayan yırtmaçlı pantolon modeli %95 oranda pamuklu kumaştan üretilir. Beli saran yapısı sayesinde daha ince gözükmeyi sağlayan bu pantolon modeli rahat kesim pantolon modelleri arasında yer alır.

Jogging Pantolon

Son zamanların popüler modellerinden olan jogging pantolon modelleri paça kısmındaki lastikleri ile bilinir. Sportif görünümü ile bu model farklı renklerde tasarlanır.

Şardonlu Pantolon

İç kısmında bulunan şardonu ile kış mevsiminde giyilmeye uygun olan şardonlu pantolon, deri ve pamuk kumaş ile üretilir. Hem rahat olması hem de sıcak tutması yönüyle tercih edilen bir modeldir.

Tüm bu çeşitler yüksek bel pantolon modeli olacak şekilde üretilir. Avantajlı tasarımları tercih edilen kadın pantolon modelleri her mevsim rahatlıkla giyilebilmektedir.

Kadın Pantolon Modelleri

Pantolon modelleri bayan tasarımları ve birçok farklı çeşidi ile müşterilere sunulmaktadır. Rahat kesim pantolon modelleri ile her zaman kullanışlı yapıda olan bu modeller, mevsimsel olarak tercih edilebilir. Kadın pantolon fiyatları ise genel olarak modele göre değişiklik göstermektedir.

Diğer yandan zaman zaman yapılan indirim ve kampanyalar ile uygun fiyatlı pantolon modelleri bulmak mümkündür. Vaggon’da bayan pantolon fiyatları en güncel ve uygun düzenlemeler üzerinden kullanıcılarımıza sunulmaktadır.  Her bütçeye hitap edecek pantolon fiyatları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.