• MOBİL UYGULAMAYA ÖZEL KARGO BEDAVA!
  • 500₺ VE ÜZERİ KARGO BEDAVA VE NET %30 İNDİRİM

Kargo Seçenekleri

İnternet mağazamızdan oluşturduğunuz siparişleriniz, size ARAS KARGO güvencesiyle ulaştırılmaktadır. Kargo ücretimiz tüm Türkiye'ye 50.00 TL’dir.

ARAS haricinde başka kargo şirketi ile gönderim yapılmamaktadır.Vaggon mağazamızdan online olarak yapmış olduğunuz siparişleriniz, İstanbul Bayrampaşa 'da bulunan depomuzdan sevk edilmektedir.
Siparişiniz kargoya verildiği zaman size bir konfirmasyon sms yönlendirmekteyiz. Bu sms içerisinde yazan kargo takip numarası ile kargonuzu Aras Kargo üzerinden takip edebilirsiniz.

Siparişiniz adresinizde bulunmadığınız için size ulaştırılamadıysa, ARAS Kargo belirtilen adrese ikinci bir uğrama yapmamaktadır. Bu durumda kargonuzun bulunduğu şubeyi ziyaret ederek kargonuzu teslim almanız gerekmektedir.

Sipariş verdiğiniz ürünlerimiz stoklarımızda mevcut ise sipariş verdiğiniz an itibari ile en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Üretim de olan ürünlerimizin kargoya teslim tarihin de değişiklikler olabiliyor böyle durumlarda sizinle irtibata geçilip bilgilendirme yapılmaktadır.
Hasarlı gelen paketleri teslim almayıp, kargo görevlisine paketin hasarlı olduğuna dair tutanak tutturmanız gerekmektedir. Daha sonra siparişinizle ilgili müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

ARAS Kargo soruları için 444 99 99 Müşteri Hizmetlerinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.