• MOBİL UYGULAMAYA ÖZEL KARGO BEDAVA!
  • 500₺ VE ÜZERİ KARGO BEDAVA VE NET %30 İNDİRİM

İade & İptal İşlemleri

1. Kargo ücretimiz iade işlemlerinde tüm Türkiye'ye 50.00 TL’dir. İadelerde kargo ücretini müşteri ödemektedir. Yapılan ürün iadesinden 50₺ iade kargo ücreti düşürülerek ücret havale edilir.

2. Sipariş vermiş olduğunuz ürün, tarafımızdan en geç 3 iş günü içerisinde Aras Kargo ile tarafınıza kargolanacaktır.

3. Ürününüz yola çıktıktan en geç 24 saat sonra tarafınıza takip numarası kargo firması tarafından sms ile size bildirilecektir.

3.1. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, paketiniz 1 (bir) iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına ait en yakın şubeye teslim edilir. Belirtilen 1 (bir) iş günü içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde şiparisiniz tarafımıza iade edilir. 

4. Kargolarınızı teslim almadan önce lütfen paketinizi inceleyiniz. Zarar görmüş yırtık poşetleri kargo görevlisine bildirerek kabul etmeme hakkına sahipsiniz.

5. Resmi tatil günleri, cumartesi ve pazar günü kargolama yapılmaz. Ürünün stoklarımızda mevcut olması durumunda bir sonraki iş günü kargolaması yapılır.
 

İADE GÖNDERİM KOŞULLARI
 

1. ALDIĞIM ÜRÜNÜ İADE ETMEK İSTİYORUM, NELERİ İADE EDEBİLİRİM?


Etiketi bozulmamış ve bu sebeple tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş ürünleri iade edebilirsiniz. Kullanılmış, yıkanmış, ambalajına zarar verilmiş ürünler kabul edilmeyecektir. Kullanılmamış olsa dahi kozmetik, iç giyim, çorap, her türlü kişisel bakım ürünü, aksesuar ürünleri vb. ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

2. ALDIĞIM ÜRÜNLERİ NASIL İADE EDEBİLİRİM?


Öncelikle iade etmek istediğiniz ürünlerin iade şartlarına uygun olduğundan emin olunuz.
ürün teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içinde, Kolay iade butonundan açılan formu tam olarak doldurarak, formun son adımındaki cari kodu not ederek iade işleminizi yapabilirsiniz. İadeniz, ürün elimize ulaştıktan sonra en geç 5-7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Adresi : Altıntepsi Mahallesi Çiftlik Caddesi Kemer Sokak Kapı No:2 Bayrampaşa / İstanbul

İADELER DE KARGO ÜCRETİ MÜŞTERİYE AİTTİR.

KARGO İLE YAPILACAK KARŞI ÖDEMELİ GÖNDERİMLERDE İADE BEDELİNDEN KARGO KESİNTİSİ YAPILARAK İADENİZ GERÇEKLEŞTİRİLİR.KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ İLE ALINAN ÜRÜNLERDE HİZMET BEDELİ KESİLEREK İADE GERÇEKLEŞİR.


Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda göndermiş olduğunuz ürünleriniz bize ulaştıktan sonra 7 gün içerisinde yukarıda belirtilen iade koşullarına uygun olması durumunda iadesi onaylanır ve ürün bedeli (taşımacılık ücreti hariç) tarafınıza yatırılır. Geri ödemeler banka süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermekte olup, gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu süreçleri bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Ayrıca taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır.

 

3. SİPARİŞİMİ İPTAL EDEBİLİR MİYİM?
Siparişlerin iptali ancak Kargoya verilmeden önce mümkündür. Siparişiniz kargoya teslim edilmemişse, e-posta [email protected] ile talebinizi iletebilir veya whatsapp hattımız  0532 761 77 43 nolu telefondan hafta içi çalışma saatleri içinde (09:00 - 19:00) yazarak iletebilirsiniz. Kargoya verilen siparişlerin ise iptali mümkün değildir. Ürün elinize ulaştıktan sonra 7 gün içinde iade prosedürüne başvurabilirsiniz.


4. KAMPANYA DÖNEMİNDE YAPILAN ALIŞVERİŞLERDE İADE VAR MIDIR?


Kampanya süresince satın alınan ürünlerin iadesi mümkündür. Ancak belirli bir tutar veya adet üzeri oluşturulmuş kampanyalarda iade sonrası kalan tutar kampanya kazanım yükümlülüğünü tamamlamıyorsa iadeler kampanyasız fiyat üzerinden hesaplanır ve tarafınıza iadesi yapılır.