• MOBİL UYGULAMAYA ÖZEL KARGO BEDAVA!
  • 500₺ VE ÜZERİ KARGO BEDAVA VE NET %30 İNDİRİM

Günlük Giyimde Tercih Edilen Eşofman Altları

Evde, dışarıda ya da spor salonunda giyilen eşofman altı, konforlu olmasından dolayı pek çok kişi tarafından beğenilir. Yumuşak kumaş dokusu sayesinde rahatlıkla hareket edebilme olanağı sunan bu ürün, günlük hayatın vazgeçilmez giyim parçasıdır.

Her mevsim kullanılabilen eşofman altları, farklı kumaş dokularıyla, modelleriyle ve renkleriyle pek çok kişi tarafından tercih edilir. Çeşitli renk, desen ve modelleri olan bu kıyafetlerin, her yaş grubu tarafından giyildiği söylenebilir. Yumuşak ve kaliteli kumaş dokusu sayesinde uzun süre boyunca kullanılabilir.

Eşofman Altı Modelleri

Kadın eşofman altı modelleri, kadınların rahat hareket etmesine yardımcı olacak şekilde tasarlanır. Eşofman altı modelleri arasından bol paça modeli sıkça tercih edilir. Bu model rahat olmasıyla ve bacakları sıkmamasıyla konfor sağlar. Kadınların gözdesi olan jogging eşofman altı birbirinden güzel renkleriyle ve kaliteli kumaş yapısıyla öne çıkar. Sokak stilini ve modern duruşu seven her kadının tercih edebileceği bir üründür.

Kadınların yine çok sevdiği eşofman çeşidi olan jogger eşofman altı, spor veya yürüyüş yaparken giyilebilir. Vücudun kolay hareket etmesine olanak tanıyan bu model, pamuklu yapısıyla terlemeye ya kaşıntıya neden olmaz. Yine spor ya da yürüyüş yaparken kadınların giydiği lastikli eşofman altı içerisinde rahatlıkla hareket edilebilir. Bu modelde bel ve ayak bileği bölgelerinde yumuşak lastikler vardır. Bu lastikler yumuşak olduğu için bacağınızı ve belinizi sıkmaz, deriyi acıtmaz.

Çizgili eşofman altı modeli ise çizgi desenini seven kadınların beğenisini kazanır. Bu model genellikle bol paçalıdır. Belinde sağlam lastik olan bu ürün çeşitli renkleriyle de kadınların ilgi odağıdır. Ayrıca yüksek belli ve belinde lastik olmasıyla da beğeni toplar.

Eşofman Altı Fiyatları

Her bütçeye hitap eden eşofman altı fiyatları ürünün modeline, kumaş yapısına ve rengine göre değişiklik gösterebilir. Her cebe uygun eşofman altı çeşidi bulabilmek oldukça kolaydır. Cepli, lastikli, bol paça, dar paça, renkli veya klasik gibi eşofman altı modellerinin fiyat aralıkları değişebilir.

Siz de çeşitli indirim ve kampanyalardan faydalanarak beğendiğiniz ve giymek istediğiniz eşofman altı modelini Vaggon kategorilerimizden satın alabilirsiniz.