• 14 Haziran Cuma gününden itibaren verilen tüm siparişler 24 Haziran Pazartesi günü kargoya verilecektir..
  • MOBİL UYGULAMAYA ÖZEL KARGO BEDAVA! 500₺ VE ÜZERİ KARGO BEDAVA VE NET %30 İNDİRİM

Her Tarza Uygun Salopet Modelleri

Salopet, sırt kısmından gelen askıların göğüste pantolondan devam eden kumaşla birleşerek oluşturduğu kıyafet modeli olarak bilinmektedir. Genellikle çalışırken giyilen ve koruyucu giysi olarak bilinen bu tekstil ürünlerinin kadınlar ve erkekler için dizayn edilmiş salopet modelleri mevcuttur. Bunlara ek olarak salopet etek tasarımları da bulunmakta ve raflarda yerini almaktadır.

Detaylarla Zenginleşen Salopetler

Salopet halk arasında askılı etek ya da pantolon olarak bilinmektedir. Genellikle bu tabirleri tasarımcılar da kullanır. Kadın salopet modelleri üzerinde bulunan detaylardan bazıları şu şekildedir:

  • Cep: Salopetler özünde bahçıvan tulumlarından esinlenerek üretilmiştir. Bu sebeple kullanışlı olmalı ve rahat kullanım amacına hizmet etmelidir.
  • Askı Ayarlayabilme: Kişilerin üst beden boyları değişiklik gösterebilir. Bu durumun dezavantaja dönüşmemesi için, askı ayarlayabilme özelliği salopetlerde mevcuttur.
  • Pantolon: Salopetlerin alt bedeninin pantolon şeklinde üretilmiş modelleri bulunmaktadır. Bunlar halk arasında tulum olarak kabul edilirler.
  • Etek: Salopet modellerinin alt bedeninin etek olarak tasarlanmış tasarımları da mevcuttur. Bu modeller kadınlar için vazgeçilmez bir giyim ürünü olarak kabul edilmektedir.
  • Kumaş Çeşitliliği: Başta kot salopet örneği gibi pek çok kumaştan salopet üretilebilir. Salopet üretiminde kadife veya chino kumaşlar kullanılabilir.

Siz de salopet modellerinden dilediğinizi seçebilir şıklık ve rahatlığı aynı anda yakalayabilirsiniz.

Bayan Salopet Modelleri

Bayan salopet modelleri modayı yakından takip ederek tasarlanmakta ve raflarda yerini almaktadır. Vaggon üzerinden son moda çeşitlerine ulaşabilir, tarzınıza en uygun olanı satın alabilirsiniz. Bayan salopet modelleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Şort Salopet
  • Denim Salopet
  • Kot Salopet

En çok tercih edilen salopet çeşitleri içerisinden size en uygun olanı seçebilir ve modaya ayak uydurabilirsiniz.

Salopet Kim Giyer?

Salopetler genellikle esnek kumaşlardan üretilir, esneme payları yüksektir.  Bu sayede hamile giyiminin en çok tercih edilen ürünlerinden biri olma özelliğine sahiptir. Bunlara ek olarak her kişinin kullanabileceği bu tekstil ürünleri, çocuklar tarafından da yoğun ilgi görmektedir.

Uygun fiyatlı ve her mevsime uyum göstermesi sebebiyle çok tercih edilen bu ürünlerin, beli lastikli ve pul işlemeli modelleri de bulunmaktadır. Düğme detaylı, kare yakalı ve uzun kollu salopetler genellikle kış aylarında tercih edilir ve herkes tarafından severek kullanılır.

Kombinleme Önerileri

Salopet elbiseler, genellikle gömlek ve body çeşitleri ile kombinlenmektedir. Aynı zamanda topuklu ayakkabılarla kombinleyerek klasik bir görünüm, spor ayakkabılar yardımı ile de spor şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Salopet kombinlenmesi söz konusu olduğunda bomber ceketlerden de yardım alabilirsiniz.

Senelerini bu sektörde harcamış olan Vaggon üzerinden dilediğiniz kadın salopet modelini inceleyebilir, sizlere sunmuş olduğu fırsat ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Vaggon ile moda yolculuğuna çıkmaya hazır olun!