• MOBİL UYGULAMAYA ÖZEL KARGO BEDAVA!
  • 500₺ VE ÜZERİ KARGO BEDAVA VE NET %30 İNDİRİM

İster Spor İster Şık Kullanabileceğiniz Büstiyer Çeşitleri

Büstiyer modelleri dış giyimde ve iç giyimde tercih edilen, estetik duruşu ve özel tarzıyla kadınların severek kullandığı bir üründür. Spor ve klasik tarz ile uyumlu olan modelleri, istenilen stillerde kullanmak mümkün. Renkleri ve çeşitleriyle özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi haline gelen büstiyer modelleri ile şık görünmemek imkânsız.

Göz alıcı tasarımlara sahip büstiyerler, günlük kullanıma uygundur. Sporcularında sıklıkla tercih ettiği modeller, güçlü ve estetik fiziğinizi ortaya çıkarmak için oldukça ideal olmaktadır. Kombinlerde doğru kullanımı sayesinde modern bir görünüm sunar. Kadın büstiyer modelleri gömlek, ceket ve hırkalarla tercih edilerek ekstra bir rahatlık kazandırır.

Büstiyer Modelleri

Kullanım çeşitliliği ve güzelliği ön plana çıkaran tasarımlarıyla büstiyer modelleri, farklı kumaşlardan üretilebilmektedir. Her kumaşın ayrı bir tarz oluşturduğu ürünler arasında;

  • Triko Büstiyer
  • Crop Top Büstiyer
  • Deri Büstiyer
  • Kaşkorse Büstiyer
  • Askılı Büstiyer
  • Aksesuar Detaylı Büstiyerler yer almaktadır.

Deri büstiyer çeşitleri, davet ve kutlamalarda kullanılabilir. İş hayatında gömlek ve pantolon stillerinizi tamamlayıcı bir ürün olmaktadır. Aksesuar detaylı ürünleri ve triko büstiyer çeşitlerini sıcak havalarda ve plajlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Askılı büstiyer modelleri de hareketlerinizi kısıtlamaz ve özgürce spor yapabilmenizi sağlar.

Crop top büstiyer tasarımları artık her zevke hitap eden modellerde üretilmektedir. Renk ve desen sınırlaması bulunmayan crop top stilleri ile her geçen gün daha şık olmak mümkün görünüyor.

Büstiyer Fiyatları

Büstiyer modelleri tasarımlarına eklenen yeni özellikler sayesinde çok daha fazla tercih ediliyor. Markalar ve bu yeni tasarımlar, fiyat değişimlerini ortaya çıkarmaktadır. Aksesuar eklenmiş çeşitler kullanılan ek malzemelere göre farklı değerlendirilmektedir. Deri gibi özel kumaş kullanılan tekstil ürünlerinde de bu fark gözlenmektedir. Bu noktada, kalite ve fiyat performansı düşünüldüğünde Vaggon.com’da şık ve uygun fiyatlı ürünleri inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Büstiyer fiyatları kullanım çeşitliliğine göre kendi içinde ayrılabilmektedir. Sporcu büstiyerleri için özel olarak üretilenleri fiyat olarak daha fazladır. Termal veya terletme yapmayan özel kumaşlar kullanıldığı için bu farklılık ortaya çıkmaktadır. Günlük kullanım için uygun olan sade modellerde ise her bütçeye uygun ürün bulunmaktadır.