• MOBİL UYGULAMAYA ÖZEL KARGO BEDAVA!
  • NET %30 İNDİRİM VE DAHA FAZLASI!

Farklı Stillerle Kombinlenebilen Süveter Modelleri

Süveter, çok farklı çeşitlerde kombinlenebilen, stil olarak kullanıcıya çeşitli tarzlar sunan, örülerek yapılan bir giyim ürünüdür. Genelde kış aylarında tercih edilse de yazlık olarak sıcak havalarda kullanıma uygun olan süveter modelleri de bulunur.

Kış aylarının gelmesiyle birlikte kullanımı yaygınlaşan süveterler, kışın giyime çok fazla elverişli olmayan gömlekler veya ince üstlerle tercih edilebilmesi ile yardımcı bir parçadır. Verdiği şık görünüm ile kullanıcıları memnun eder.

Trend Süveter Modelleri

Süveterler sadece sade modellerden oluşmaz. İstediğiniz ek bir giysiyle birlikte giymek ve sıradanın dışına çıkmak isteyenler için çok seçenekli süveter çeşitleri vardır. Bu seçeneklerden bazıları şunlardır:

  • Düz Renk: Sade bir şıklık yakalamak istediğiniz günlerde tercih edilmesi mümkün bir çeşittir. İş görüşme veya günlük hayattaki etkinlikleriniz için kullanılabilir. Örme triko süveter bu seçenekler için uygundur.
  • Baskılı Süveter: Bu süveter seçeneğinde, klasik süveterlerde kullanılmayan baskı teknolojisi kullanılır. Süvetere farklı bir hava katan bu seçenek, aklınızdaki sıra dışı kombinleriniz için işinize yarayabilir.
  • V yaka Süveter: En çok tercih edilen bayan süveter modelleri arasında ilk sıralarda olan bu model, içerisine gömlek ya da yakalı bir parça giymek istediğiniz veya takı kullanmak istediğiniz zaman aklınıza ilk gelebilecek ürünlerdendir. Her vücut tipi için uygundur.
  • Renk Bloklu Süveter: Bu süveter çeşidi, farklı renklerde örgüler kullanılarak yapılır. Güneşli havalarda veya özel etkinliklerde sizi ön plana çıkaracak ürün, altına basit bir üst ile bile sizi çok şık gösterecektir.
  • Çiçek Desenli Süveter: Sadece tek bir rengin üzerine veya birden fazla renkten oluşan süveterlerin üstüne işlenebilen çiçek motiflerine sahip süveterlerdir. Renkli kombinlerinizle uyumlu şekilde seçebileceğiniz süveter modeli, size farklı bir hava katacaktır.

Çok daha fazla süveter seçeneğini kategorilerimizde en uygun fiyatlarla görüntüleyebilirsiniz.

Süveter Fiyatları

Süveter fiyatları, genel olarak diğer tüm ürünlerde olduğu gibi süveterin birtakım özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bu özellikler ürünün segmenti hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Eğer bütçenize göre bir ürün arıyorsanız, şu noktalara dikkat etmenizde fayda vardır:

  • Ürünün Kalitesi
  • İşçilik
  • Üretim Maliyeti

Bu gibi etkenler ürünün fiyatını belirlemekle kalmayıp, kendinize uygun seçenekleri filtrelemenize de katkı sağlar.