• MOBİL UYGULAMAYA ÖZEL KARGO BEDAVA!
  • 500₺ VE ÜZERİ KARGO BEDAVA VE NET %30 İNDİRİM

KİMONO

Kimono kelime anlamıyla “giyilecek bir şey” olarak tanımlanmaktadır. Japon kökenli bir terim olmasının yanında kadın giyimde önemli bir yer tutmaktadır. Kadın kimono modelleri farklı tasarımlarla üretilmektedir.

Eski zamanlarda asil bir giysi olarak nitelendirilmesinin yanı sıra günümüzde kullanışlı, rahat bir giysi olarak bilinmektedir. Farklı pek çok tasarım, kumaş seçeneği ve renklerle üretilen kimonolar, uzun kollu, kısa kollu modellerden oluşmaktadır.

Genel olarak bakıldığı zaman ise günlük giyimde önemli bir yer tuttuğu anlaşılmaktadır. Birçok kadın gündelik kombinlerini tamamlamak, şıklığı konforla buluşturmak için seçimlerini kimonodan yana kullanmaktadır.

Günlük, rahat kombinlerin yanı sıra yaz tatillerinin de olmazsa olmazlarından birisidir. Kadınlar tatil bavullarına kimono gömlek gibi modelleri ekleyerek bikini ve mayoların üzerinde kullanmaktadır. 
Konfor vadeden kıyafetlerden biri olan kimonolar farklı tarzlara da hitap etmektedir. Sizler pek çok model arasından seçim yaparken kendi beğenilerinize, kombinlerinize göre seçim yapabilirsiniz.

Kimonolar genellikle renkli, enerjik desenler barındıran giysilerdendir. Sizler de seçimlerinizi yaparken yaz aylarının enerjisine uyum sağlayan pek çok model bulabilirsiniz. Farklı anlarda üzerinize giyebileceğiniz kimonoları kombinlerinizde kullanacağınız aksesuarlarla da tamamlayabilirsiniz. Yaz ayları için ideal olan modellerini giyerek zarif ve rahat bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Kadın Kimono Modelleri 

Kadın kimono modellerini incelediğiniz zaman geniş bir yelpazenin var olduğunu görebilirsiniz. Çünkü kimonolar, farklı modellere ayrılırken birden fazla detaydan etkilenmektedir.

Kumaşına, tarzına, desenine göre seçilen modeller, geleneksel giyim tarzlarından hoşlananların yanı sıra modern bir görünüm elde ermek isteyenlere de cevap vermektedir. 

Kadınların büyük bir çoğunluğunun severek giydiği kimono takım olarak da üretilmektedir. Dilerseniz takım olarak satın alabilir, gün boyu rahat, bol ve nefes alan bir kombinle gezebilirsiniz. 
Denizde, plajda kullanmak üzere almak istediğiniz kimonoları, uzun kimono modelleri içerisinden de seçebilirsiniz.

Farklı kumaşlara ve desenlere sahip olan çeşitleri ile günlük hayatta tam da istediğiniz görünümü elde edebilir, şıklığınızı her daim ön planda tutabilirsiniz.

Denize gittiğiniz günlerde, tatilde de yanınızda kimono götürmeniz doğru bir tercih olacaktır. Çeşitli renk ve desen çeşitliliklerine sahip olan bu kurtarıcı parça, ıslak bikini ve mayonun üzerine giyilebilmektedir.

Böylece denizden çıkıp dinlenmek istediğinizde, kıyafetlerinizi değiştirmenize gerek kalmayacaktır. Beyaz, bej, siyah kimono takım seçenekleri kullanışlı bir seçenek olarak görülürken rahat kullanıma da uyum sağlamaktadır.

Kadın Kimono Modelleri ve Fiyatları 

Kadın kimono modelleri yaz aylarında bir kadının gardırobunda bulunması gereken parçalardandır. Sıcak havalardan korunmak, rahat ve şık bir görünüm elde etmek için kolaylık sağlamaktadır.

Diğer yandan kadın kimono modelleri kumaşına, tasarımına, ebatlarına ve renk seçeneklerine göre birbirinden ayrılmaktadır. Sizler de beklentilerinize uygun seçimler yapmak istediğinizde fiyatlandırmaların değişkenlik gösterdiğini görebilirsiniz.

Tarzınıza, beğenilerinize, kombinlerinize göre seçebileceğiniz kimono modelleri farklı fiyatlarla karşınıza çıkacaktır. Sizler de her bütçeye hitap eden, uygun fiyat seçenekleriyle bir araya gelebilirsiniz.