• MOBİL UYGULAMAYA ÖZEL KARGO BEDAVA!
  • 500₺ VE ÜZERİ KARGO BEDAVA VE NET %30 İNDİRİM

Basic Tişört

Üst giyim ürünlerinde sıkça tercih edilenlerden biri olan basic tişört, hemen her gardıropta yer almaktadır. Birçok kullanıcıya hitap etmesinin nedeni ise farklı kumaş seçenekleri, farklı renk ve desenlerin kullanılması olarak bilinmektedir. Klasik giyimde de önemli bir rol üstlenen basic t-shirt modelleri kadın giyimde farklı kombinlerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Her mevsime giymeye uygun olan modelleri yaz aylarında sıcaklardan korunmak için tercih edebilirsiniz.

Pantolon, şort ve eteklerle kombin yapabileceğiniz basic tişört kadın modellerini pamuklu yapısı ile tercih ettiğinizde konforla buluşabilirsiniz. Terlemeyi önleyen, nefes alan tişört modelleri ile gün boyunca konforla bir arada olabilirsiniz. 
Sevilerek kullanılan tişört modelleri sadeliği ve şıklığı yansıtmaktadır. Abartısız bir zarafet arayışında olanlar için bir hayli uygundur.

Günlük kombinlerinizde, spor kombin yapmak istediğinizde ve tatil günlerinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Seçimlerinizi yaparken kendi bedeninize, beğenilerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan modellerin bulunduğunu da görebilirsiniz.

Basit tişört seçenekleri pek çok kombinle kolayca uyum yakalarken kurtarıcı parçalardan biri olarak gardırobunuzda birden fazla olacak şekilde ekleyebilirsiniz. 

Basic Tişört Modelleri 

Basic t-shirt modellerini incelediğiniz zaman oldukça geniş bir yelpazenin bulunduğunu görebilirsiniz. Serin havalarda giymek üzere uzun kollu basic tişört modellerini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda pamuklu kısa kollu basic tişört modellerini de severek kullanabilirsiniz.

Hava şartlarının uygunluğunun yanında yaka şekillerinin de değişiklik gösterdiğini görebilirsiniz. V yaka basic tişört, bisiklet yaka basic tişört ve çok daha fazlasıyla karşılaşabilirsiniz.

Tişörtlerin özelliklerinin yanı sıra renklerinin de çeşitlilik gösterdiğini görebilirsiniz. Sevilerek kullanılan basic tişört tasarımları siyah, beyaz ve gri gibi temel renklerle üretilmektedir. Bunun yanı sıra yaz aylarında severek kullanabileceğiniz mavi, pembe, yeşil gibi canlı ve enerjik renk seçimleri yapabilirsiniz. 

Basic Tişört Fiyatları 

Basic tişört olarak isimlendirilen tişört modelleri, genellikle sadeliği ve düz tasarımıyla öne çıkmaktadır. Günlük giyimde abartıdan uzaklaşmak, konforlu kombinler yapmak isteyenler için de oldukça uygundur.

Pek çok kişi yaz aylarında rahat edebilmek, düzenli ve şık gir görünüme sahip olmak için seçimlerinizi basic tişörtlerden yana kullanmaktadır. Tasarımlar genel olarak düz renklerle karşınıza çıkmaktadır. Bunun yanında abartıya kaçmadan canlı bir görünüm elde etmenize yardımcı olmaktadır. 

Basic tişört modellerini incelediğiniz zaman daha düzenli ve sade kombin yapabilirsiniz. Tişörtlerin fiyatlarını incelediğiniz zaman ise değişken bir fiyat aralığın bulunduğunu görebilirsiniz. Geniş bir kitleye hitap eden basic tişört çeşitleri, kumaşın kalitesine, tasarımına ve daha birçok detaya göre farklı fiyat aralıklarına sahip olmaktadır. Seçimlerinizi yaparken sizler de bu tarz detaylara dikkat ederek sizin için en uygun tişörtü seçebilirsiniz.

Fiyatlandırma açısından incelediğiniz zaman ise bütçenizi aşma zorunluluğu olmadan, severek kullanabileceğiniz basic tişört modellerini bulabilirsiniz. Birden fazla renk ve modeli gardırobunuza ekleyerek de yazlık günlük kombinlerinizde kullanabilirsiniz.